מדיניות פרטיות

תקף מתאריך: אפריל 2020

מדיניות פרטיות – גלאם 42 , נואלה קוסמטיקס

גלאם 42 אונליין וגלאם 42 בע"מ ("אנחנו", "אותנו", ו/או "שלנו") מכבדים את הדאגות שלך בנוגע לשמירת פרטיות ומעריכים את היחסים שיש לנו עמך. מדיניות פרטיות זו מתארת את סוגי המידע אישי שאנו אוספים על הלקוחות שלנו, כיצד אנו משתמשים במידע, עם מי אנו חולקים אותו והבחירות האפשריות ללקוחות שלנו בנוגע לשימוש שלנו במידע. אנו גם מתארים את האמצעים שאנו נוקטים בהם כדי להגן על בטיחות המידע זה וכיצד הלקוחות שלנו יכולים ליצור עמנו קשר בנוגע למנהגי הפרטיות שלנו.

  

מידע שאנו אוספים

אנו עשויים לקבל מידע אישי לגביך ממקורות שונים. אנו עשויים לאסוף מידע זה כאשר את/ה מספק אותו באחת החנויות שלנו, באתר שלנו, בפלטפורמות המדיה החברתית שלנו או באחד מהאירועים שלנו. כאשר את/ה מבקר באתר זה, אנו אוספים גם מידע מסוים ע"י אמצעים אוטומטיים, בשימוש בטכנולוגיות כמו קוקיס, רישומי שרתי אינטרנט ו- Web Beacons

 

מידע שאת/ה מספק

את/ה עשוי לבחור לספק לנו מידע אישי במספר דרכים, כמו לדוגמא כאשר את משתתפת בהצעה או בקידום מכירות, או כאשר את/ה מבצעת רכישה באתר או בחנויות שלנו. סוגי המידע האישי שאת עשויה לספק לנו כוללים:

פרטי קשר (כמו שם, כתובת מגורים, כתובת אי-מייל ומספר טלפון סלולארי או מספר טלפון אחר)

גיל ותאריך לידה

שם משתמש וסיסמא

מין

פרטי תשלום (כגון מספר כרטיס אשראי לתשלום, תאריך תפוגה, כתובת מסירה וחיוב)

דאגות העור שלך

פרטי קשר עבור חברים ואנשים אחרים שתרצי שנפנה אליהם

תוכן שאת מספקת (כגון תמונות, קטעי וידאו, חוות דעת, מאמרים והערות)

 

כיצד אנו משתמשים במידע?

אנו עשויים להשתמש במידע שסיפקת כדי:

לשלוח לך חומרים לקידום מכירות או תקשורות מסוג אחר, בכפוף להסכמתך המוקדמת

לספק לך שירותים

לעבד את התשלום שלך ו/או עסקאות כרטיס המתנה שלך

ליצור ולנהל את חשבון האונליין שלך

להשיב לשאלותיך

לתקשר איתך ולנהל את ההשתתפות שלך באירועים מיוחדים, תחרויות, הגרלות, תכניות סקרים והצעות אחרות

לתפעל, להעריך ולשפר את העסק שלנו (כולל פיתוח מוצרים ושירותים חדשים; העצמת ושיפור השירותים שלנו; ניהול התקשורת שלנו; ניתוח המוצרים שלנו; ביצוע ניתוח מידע; ביצוע פעולות חשבונאיות; בקרה ופונקציות פנימיות אחרות)

התאמה לדרישות חוקתיות, סטנדרטים רלוונטיים של התעשייה והמדיניות שלנו

כמו כן אנו עשויים להשתמש במידע בדרכים אחרות שעליהן נספק התראה ספציפית בזמן האיסוף.

 

מידע שאנחנו אוספים באמצעים אוטומטיים

כאשר את מבקרת באתר זה, אנו אוספים מידע מסויים ע"י אמצעים אוטומטיים בשימוש בטכנולוגיות כדוגמת קוקיס, web server logs או web beacons

 

הטכנולוגיות בהן אנו משתמשים

קוקיס, Web Server Logs ו- Web Beacons

קוקיס הן קבצי טקסט קטנים שאתרים שולחים למחשב שלך או למכשירים אחרים המחוברים לאינטרנט כדי לזהות באופן ייחודי את הדפדפן שלך או כדי לאחסן מידע או הגדרות בדפדפן שלך. הדפדפן שלך עשוי לומר לך כיצד להיות מיודעת כאשר את מקבלת סוגים שונים של קוקיס וכיצד להגביל או לנטרל קוקיס מסויימים. עם זאת, אנא שימי לב, שבלי קוקיס אולי לא תהיי מסוגלת להשתמש בכל המאפיינים של האתר שלנו.

בשילוב עם קבלת מידע דרך קוקיס, שרתי האינטרנט שלנו עשויים לרשום פרטים כמו סוג מערכת ההפעלה שלך, סוג הדפדפן, דומיין והגדרות מערכת אחרות, כמו השפה שהמערכת שלך משתמשת בה, המדינה ואזור הזמן בו המכשיר שלך ממוקם. רישומי שרת האינטרנט יכולים לשמור מידע כמו כתובת של דף האינטרנט שקישר אותך לאתר שלנו וכתובת ה- IP של המכשיר שאת משתמשת בו כדי להתחבר לאינטרנט.

כדי לשלוט בשרתי האינטרנט שאוספים את המידע, אנו עשויים למקם תוויות על דפי האינטרנט שלנו הנקראות " web beacons". אלו הן הנחיות למחשב אשר מקשרות את דפי האינטרנט לשרתי אינטרנט מסויימים ולקוקיס שלהם.

 

שירותי צד שלישי של ניתוחי מידע אינטרנטי

אנו עשויים להשתמש בשירותי צד שלישי לניתוחי מידע אינטרנטי, כמו אלה של Adobe ו- Google. ספקי השירות המנהלים שירותים אלה משתמשים בטכנולוגיות כמו קוקיס, Web Server Logs ו- Web Beacons כדי לעזור לנו לנתח כיצד מבקרים משתמשים באתר. המידע הנאסף באמצעים אלה (כולל כתובת IP) נמסר לספקי השירות האלה, אשר משתמשים במידע כדי להעריך את השימוש באתר. באפשרותך לבטל את אפשרויות ניתוח פעולות הדפדפן שלך.
* כדי ללמוד עוד על Adobe בנוגע לאיסוף המידע באתר זה, אנא לחצי כאן; כדי להפסיק את הקוקי של גוגל - חלק מהדפדפנים מעידים מתי קוקי נשלחת ומאפשרים לך לסרב לקוקיס על בסיס בקשה לפי מקרה.

כיצד אנו משתמשים במידע שנאסף באמצעים אוטומטיים

אנו עשויים להשתמש במידע שנאסף באמצעים אוטומטיים באתר זה כדי להעביר תוכן מותאם אישית עבור מחקר שוק, ניתוח מידע וניתוח מערכות, כמו לקבוע האם ביקרת אותנו כבר בעבר או האם את חדשה באתר ולהסכמה עם ההתחייבויות החוקיות, המדיניות והתהליכים שלנו, כולל התאמה לסטנדרטים רלוונטיים בתעשייה ואכיפה שלתנאי ההסכם והמכירה שלנו אנו גם עשויים להשתמש במידע בדרכים אחרות לגביהן תימסר הודעה ספציפית בזמן האיסוף.

 

מידע שאנו חולקים

איננו מוכרים או חושפים בכל דרך אחרת מידע אישי שאנו אוספים עליך, למעט כפי שמתואר כאן. אנו עשויים לחלוק את המידע האישי שלך עם:

הסניפים שלנו עבור המטרות המתוארות במדיניות פרטיות זו.

ספקי שירות אשר מבצעים שירותים בשמנו בהסתמך על ההנחיות שלנו. אנו לא מאשרים לספקי שירות אלה להשתמש או לחשוף את המידע, למעט כפי שנדרש כדי לבצע שירותים בשמנו או כדי לעמוד בדרישות משפטיות. דוגמאות לספקי שירותים אלה כוללות ישויות המעבדות תשלומים בכרטיס אשראי, מבצעות הזמנות ומספקות אירוח שרת ושירותי שיווק.

שותפי צד שלישי אחרים בהסכמתך. בנוסף, אנו עשויים לחשוף מידע עליך (א) אם אנו נדרשים לעשות כן ע"י חוק או תהליך משפטי (ב) לרשויות אוכפות חוק או לגורמי ממשל אחרים, או (ג) כאשר אנו מאמינים שחשיפה היא הכרחית או נדרשת כדי למנוע נזק גופני או הפסד כספי או בהקשר לחקירה של חשוד או הונאה למעשה או פעילות בלתי חוקית.

בנוסף, אנו שומרים את הזכות להעביר מידע אישי שיש לנו לגביך במקרה שאנו מוכרים או מעבירים את כל או חלק מהעסקים או הנכסים שלנו. אם מכירה או העברה כאלה יתבצעו, אנו נפעיל מאמצים סבירים כדי לכוון את המועבר להשתמש במידע האישי שסיפקת לנו באופן עקבי למדיניות הפרטיות. בעקבות כזו מכירה או העברה, את רשאית ליצור קשר עם הישות שאליה אנו מעבירים את המידע האישי שלך עם שאלות כלשהן הקשורות בעיבוד המידע הזה.

 

הזכויות והבחירות שלך

אנו מציעים לך בחירות מסוימות בהקשר עם המידע האישי שאנחנו אוספים ממך, כמו איך אנחנו משתמשים במידע ואיך אנחנו מתקשרים איתך. היכן שנדרש על פי חוק, אנו נקבל את הסכמתך המוקדמת לשלוח לך תקשורת שיווקיות.

Opt-Out מאי-מייל

את יכולה בכל זמן לבקש מאיתנו לא לשלוח לך תקשורות שיווקיות באי-מייל ע"י לחיצה על קישור הסר הרשמה בתוך האי-מיילים השיווקיים שאת מקבלת מאיתנו או ע"י יצירת קשר כפי שמצויין מטה.

Opt-Out מכתובת דואר

את יכולה לבקש מגלאם42 ישראל להפסיק לשלוח לך תקשורת שיווקית לכתובת דואר ע"י כך שתעקבי אחר ההוראות שעשויות להיות כלולות בקידום מכירות מסויים. את יכולה גם לבקש שאנחנו נימנע מלשלוח לך דואר קידום מכירות ע"י יצירת קשר כפי שמצויין מטה.

הסרה מהודעת טקסט

את יכולה לבקש מאיתנו להפסיק לשלוח לך הודעות טקסט והודעות תמונה לטלפון מסויים ע"י כך שתתקשרי לשירות הלקוחות שלנו. את יכולה גם לבקש שאנחנו נימנע מלשלוח לך הודעות טקסט ע"י יצירת קשר איתנו כפי שמצויין מטה.

הסכמה להסרה

את רשאית להסיר את כל הסכמה שהענקת לנו בעבר, או להתנגד בכל זמן על בסיס לגיטימי לעיבוד של המידע האישי שלך. אנחנו ניישם את ההעדפות שלך לעתיד בתוך פרק זמן הגיוני. תחת נסיבות מסויימות, הסרת הסכמתך לשימוש שלנו או חשיפת המידע האישי שלך יגרום לכך שלא תוכלי לנצל חלק מהמוצרים או השירותים שלנו.

סקירה, עדכון והתאמה של מידע אישי

בכפוף לחוק החל, יכולה להיות לך הזכות לבקש כניסה אל ולקבל פרטים לגבי המידע האישי שאנו מחזיקים לגביך, לעדכן ולתקן חוסר דיוקים במידע האישי שלך ושהמידע יהיה חסום או מבוטל, כפי שראוי. הזכות להיכנס למידע אישי עשויה להיות מוגבלת במקרים מסויימים ע"י דרישות חוקיות מקומיות. את רשאית לבקש לבחון,  לשנות או לבטל את המידע האישי שלך ע"י שליחת אי-מייל לכתובת info@glam42.co.il

  

כיצד אנו מגנים על מידע אישי?

אנו מתחזקים אדמיניסטרציה מתאימה, שומרים טכניים המתוכננים להגן על המידע האישי שסיפקת בפני הרס, אובדן, תיקון, כניסה, חשיפה או שימוש נעשו בשגגה, שאינם חוקיים או מאושרים.

 

קישורים לאתרים אחרים

האתר שלנו עשוי להכיל קישורים לאתרים אחרים עבור נוחותך ועבור קבלת מידע. אתרים אלה עשויים להיות מתופעלים באופן עצמאי מאיתנו. לאתרים מקושרים עשויות להיות הודעות או מדיניות פרטיות משלהם, אנו מציעים בתוקף שתקראי את מדיניות הפרטיות במידה ואת מבקרת באתרים מקושרים כלשהם. אתרים מקושרים שאת מבקרת בהם אינם בבעלותנו או נשלטים על ידינו, אנו לא אחראיים לתוכן האתרים, לשימוש בהם או לנהלי הפרטיות שלהם.

 

עדכונים למדיניות הפרטיות שלנו

מדיניות הפרטיות עשויה להיות מעודכנת מדי תקופה בכדי לשקף שינויים בנהלי המידע האישי שלנו. אנו נעדכן אותך בכתובת האימייל שמסרת לנו על כך שנערך שינוי כאמור ונעלה הודעה בולטת באתר שלנו כדי להודיע לך על שינויים מהותיים במדיניות הפרטיות שלנו ונעדכן בראש מסמך המדיניות מתי עודכן המסמך לאחרונה.

 

כיצד ליצור איתנו קשר

במידה ויש לך שאלות או הערות לגבי מדיניות הפרטיות, או אם ברצונך שנעדכן מידע שיש לנו לגביך או לגבי העדפותיך, אנא צור קשר במייל לכתובת info@glam42.co.il או בטלפון למספר 03-7770888

את יכולה גם לכתוב לנו לכתובת:
 גלאם42 
שירות לקוחות גלאם 42
הסיבים 43 ביניין סי, פתח תקווה, ישראל

 

Contact