תנאי שימוש


תנאי השימוש באתר גלאם 42 ישראל אפריל 2020

1. הוראות כלליות

a. תניות ותנאי המכירה שלהלן ("תנאי השימוש") חלים על מכירת מוצרים באמצעות אתר האינטרנט www.glam42.co.il ("האתר"). לתשומת לבך, תכני אתר זה לא ייחשבו ל"הצעה" בלתי הדירה למכירת המוצרים. הזמנה של לקוח תיחשב להצעה, וקיבול ההצעה האמורה יבוצע בידי ספק (כהגדרתו להלן) המוסר את המוצרים. 

b. על מנת להיות כשירים לרכוש את המוצרים באתר האינטרנט, על הלקוחות: (א) להיות בגיל 18 שנים לפחות, או, אם הם קטינים, להיות מוסמכים כיאות בידי נציגם החוקי; (ב) להיות צרכנים, דהיינו, כאנשים בשר ודם הפועלים למטרות שאינן נוגעות למסחר, לעסק, למלאכה ולעיסוק שלהם; (ג) להירשם באתר האינטרנט; (ד) להיות בעלי כתובת דוא"ל; ו- (ה) להחזיק בכרטיס חיוב תקף של אחד ממנפיקי כרטיסי החיוב הנזכרים באתר זה.

c. חוזה זה נערך בשפה העברית, ויחול עליו החוק הישראלי.

d. נא עייני בתנאי השימוש והמכירה בתשומת לב בטרם ביצוע כל רכישה. המשך שימוש על ידיך באתר זה ייחשב להסכמה לתנאי מכירה אלה. אם אינך מסכימה להוראה כלשהי מהוראות החוזה, אנא צאי מהאתר. גלאם 42 שומר על כל הזכויות לתקן, להתאים, להחליף ו/או לשנות את תכני אתר אינטרנט זה בכל עת, וכל תיקון, התאמה, החלפה ו/או שינוי כאמור יהיו שרירים ותקפים בתאריך פרסומם באתר זה.

e. ניתן לבצע הזמנות באתר בכל עת. שירות ומשלוח ניתנים בשעות העסקים הרגילות.

f. השימוש באתר זה ובתכניו הוא על בסיס "כמות שהוא" (As Is). איננו מבטיחים שכל התכנים מעודכנים בכל עת. דבר מהאמור באתר לא ייחשב להמלצה לשימוש בכל מוצר.

g. אנו עשויים להפסיק את הפעילות באתר זה בכל עת, ללא הודעה מוקדמת.

 

2. זיהוי הספק

a. הספק הוא גלאם 42 בע"מ, חברה ישראלית, שמשרדיה שוכנים ברחוב הסיבים 43 פתח תקווה, ישראל; מספר ח.פ. 515792406.

 

3. מוצרים

a. מידע על אודות מוצרים זמין באתר האינטרנט. 

b. אנו נוקטים זהירות סבירה על מנת לוודא שכל הפרטים, התיאורים, ותמונות המוצרים המופיעים באתר האינטרנט נכונים במועד שבו המידע הרלוונטי הוזן למערכת; אולם, בכפוף לחוק החל, איננו מתחייבים לכך שפרטים, תיאורים, ותמונות כאמור של מוצרים הם מדויקים, מלאים, מהימנים, עדכניים או חפים משגיאות.

c. המוצרים המתוארים באתר האינטרנט, וכל דוגמיות שלהם שאנו עשויים לספק ללקוח, מיועדים לשימוש אישי בלבד. לקוחות אינם רשאים למכור או למכור שנית כל מוצר ממוצרים אלה, או דוגמיות שלו. אנו שומרים על הזכות, עם מתן או ללא מתן הודעה, לבטל או להפחית כמות של כל מוצרים או דוגמיות שיסופקו ללקוח, אשר לשיקול דעתנו הבלעדי, עלולה להביא להפרה של תנאים ותניות אלה.

d. למידע בנוגע לאלרגנים במוצרים, נא עיין בתווית ובמידע המסופק עם כל מוצר לפני השימוש.

e. איננו מתחייבים למגוון מוצרים מכל מין או סוג. איננו מתחייבים לכך שכל המוצרים המפורסמים באתר זה קיימים בפועל במלאי בכל עת. אנו רשאים לגוון את המוצרים שבנמצא לפי שיקול דעתנו הבלעדי. מוצרים מוצגים באתר למטרות המחשה בלבד.

f. כל המוצרים, המחירים ותנאי המשלוח נתונים לשינוי בידינו לפי שיקול דעתנו.

 

4. מחירים

a. כל המחירים המצוינים עבור מוצרים הזמינים באמצעות אתר האינטרנט כוללים מע"מ בשיעורים הנוכחיים, ונקובים בשקלים ישראליים חדשים (ש"ח). דמי משלוח ייווספו למחיר המוצרים ומצוינים בנפרד

b. אנו מוודאים באופן קבוע שכל המחירים המוצגים באתר נכונים, אולם, איננו יכולים לערוב להיעדרן של שגיאות. במקרה שמתגלה שגיאה ברורה בתמחור מוצר, נציע ללקוחה את האפשרות לרכוש את המוצר במחיר הנכון, או לבטל את ההזמנה.

c. מחירים המוצגים באתר אינם בהכרח שווים למחירי המוצרים במקום אחר (לרבות, ומבלי למצות, מתחרים וחנויות שלנו). בכל מקרה, המחירים באתר יכריעו לגבי כל רכישה המבוצעת דרך האתר.

d. אנו עשויים להציע באתר מדי פעם מתנות מיוחדות לגבי מוצרים מסוימים. מתנות מיוחדות כאמור יחולו אך ורק על אותם מוצרים מסוימים במועד כאמור וברכישה דרך האתר בלבד. מתנות מיוחדות כאמור לא יחולו על החנויות שלנו ובאותו אופן, לא יחולו מתנות מיוחדות המוצעות בחנויות שלנו על רכישה המבוצעת באתר. 

 

5. מדיניות הנחות והטבות- אין כפל מבצעים.

למען הסר ספק מובהר כי במסגרת הרכישה המתבצעת באתר לא יחולו ולא ניתן ליהנות מכפל מבצעים.
רוכש/ת שיש ברשותו קוד קופון כלשהו מתבקש לוודא כי אכן בכוונתו לנצל את קוד הקופון ברכישה ספציפית כלשהי.
במידה וישנה הנחה אוטומטית והנחת קופון על מוצר ספציפי, הלקוח יוכל ליהנות מההנחה הגדולה יותר לאותו מוצר ספציפי (פעם אחת בלבד).
בנוסף מובהר כי במקרה בו מקלידים שני קודי קופון שונים לגבי אותה רכישה, הקוד האחרון שהוקלד הוא שייקלט על ידי המערכת הממוחשבת ועל בסיסו יחושב מחיר הרכישה ו/או קבלת המתנה.
הקוד שהוקלד לפני כן יתבטל ולא יעשה בו שימוש כלשהו. כמו כן מובהר כי במקרים בהם מפורסם באתר הנחה כלשהי למוצר, ההנחה תקפה לרכישת מוצר אחד בלבד והרוכש/ת לא ייהנה מהנחה זו במוצר השני, השלישי וכן הלאה שירכוש.
במידה וקיימות הנחות שונות לגבי מספר מוצרים אשר הרוכש/ת הזמין באתר, אזי הרוכש ייהנה רק מהנחה אחת (הגדולה מבין ההנחות שהוצעו לאותם מוצרים ספציפיים).
מבצעי "קנה-קבל" מוגבל למתנה אחת ללקוח.

6. ביצוע הזמנה

a. סדרת הוראות באתר תדריך את הלקוחה בתהליך ביצוע ההזמנה.

b. בטרם ביצוע הזמנה תידרשי למסור מידע מסוים, לרבות שמך המלא, מספר תעודת זהות כתובת למשלוח, כתובת לחיוב, מספר טלפון ומידע על התשלום. איננו יכולים להיות אחראים לכל אובדן או נזק עקב שגיאה או חוסר דיוק במידע שלך.

c. על מנת לבצע הזמנה, על הלקוחה להקליד את כמות המוצרים שהיא מעוניינת לרכוש (עד ארבעה (4) מכל מוצר יחיד), עם רכישה מרבית של  5,000 שקלים ישראליים חדשים לכל לקוחה. לתשומת לבך, האספקה והמשלוח כפופים לזמינות הפריטים המסוימים במלאי.

d. הלקוחה חייבת ללחוץ "הוסף לסל" על מנת לשים את המוצר שבחרה בכמות הרצויה בסל הקניות. בכל זמן במהלך הקנייה באפשרותה של הלקוחה לבחון את המוצרים שבסל הקניות באמצעות לחיצה על "צפייה בהזמנה" בכל דף. באפשרות הלקוחה לשמור את המוצר כמועדף (אבל אנא שימי לב שהדבר אינו מבטיח זמינות של המוצר האמור), באמצעות לחיצה על "העבר למועדפים" מתחת לשם המוצר. אז, יועבר המוצר לחלק המועדפים של הלקוחה ב-"החשבון שלי". לצורך גישה למועדפים של הלקוחה מכל מחשב, על הלקוחה להירשם או להיכנס באמצעות החשבון שלה.

e. על הלקוחה לעקוב אחר ההוראות שעל המסך על מנת להמשיך בתהליך ביצוע התשלום. ללקוחה יש תמיד אפשרות לתקן שגיאות כלשהן בנתונים שהזינה, לשנות את תכולת סל הקניות באמצעות הוספה או גריעה של מוצר אחד או יותר מסל הקניות שלה, או לבטל את כל ההזמנה במהלך ביצוע התשלום לפני שהיא שולחת את הזמנתה. באמצעות ביצוע הזמנה, הלקוחה מאשרת ומצהירה שקראה את כל ההוראות שניתנו תוך כדי תהליך ביצוע התשלום, ושהיא מקבלת באופן מלא תנאים ותניות אלה. הלקוחה מבצעת את בקשת ההזמנה למוצרים דרך אתר האינטרנט באמצעות לחיצה על לחצן "תשלום" בסיום תהליך ההזמנה.

f. לאחר ביצוע ההזמנה, הלקוחה תקבל דוא"ל המאשר את קבלת ההזמנה. הדוא"ל המאשר את קבלת ההזמנה כולל סיכום של ההזמנה, מחירים, דמי משלוח.
g. אם לא מתקבל אישור הזמנה תוך 24 שעות לאחר ביצועה, באפשרות הלקוחה ליצור עמנו קשר ב-   info@glam42.co.il לעזרה.

h. אם יש ללקוחה כל שאלות או חששות בזמן ביצוע הזמנה או אם היא מעוניינת לשאול על הזמנה שביצעה קודם לכן, באפשרותה ליצור קשר עם שירות לקוחות במספר  03-5244020
או באמצעות הדוא"ל בכתובת הבאה:info@glam42.co.il לשירות מהיר ויעיל, אנא צייני את מספר ההזמנה בכל פנייה לשירות הלקוחות.

 

7. שירות אריזת מתנה

a. נשמח לספק אריזת מתנה להזמנתך, שירות אריזת המתנה ניתן ללא עלות נוספת

b. אם הלקוחה מעוניינת שיארזו את הזמנתה כמתנה, עליה פשוט ללחוץ על אפשרות "אריזת מתנה" במהלך תהליך ההזמנה

c. במקרה שבקשת הזמנה ל"אריזת מתנה" כוללת יותר ממוצר אחד, ניצור אריזת מתנה אחת לכולם.

 

8. קודי הצעה

a. קודי קופון מסוימים חלים אוטומטית על הרכישה של הלקוחה. במקרים אחרים, על מנת לממש קוד קופון, על הלקוחה להזין את הקוד שלה בתיבת "קוד קופון" במהלך תהליך ביצוע התשלום באתר. יש להקליד את קוד הקופון בדיוק כפי שמופיע עם אבחנה בין אותיות גדולות לקטנות.

b. כשקוד הקופון נקלט, הקופון יוצג ב"הזמנה שלי".

c. מותר להשתמש בקוד קופון אחד לכל הזמנה.

d. במידה ולא יוקלד קוד קופון בהזמנה, הלקוחה אינה זכאית לקבלת ההטבה.

 

9. אפשרויות תשלום

a. לקוחות יכולים לשלם עבור המוצרים באמצעות כרטיס חיוב הנושא את שמם בלבד, התקף בישראל.

אפשרות לתשלומים ברכישה מעל 300 ₪ 3-12 תשלומים ומעלה בקרדיט.

כרטיסי החיוב הבאים מכובדים לצורך ביצוע תשלומים:

i. ויזה
ii. מאסטרכארד
iii. אמריקן אקספרס
iv. לאומי קארד
v. ישראכרט
vi. דיינרס

b. איננו מכבדים כרטיסי חיוב עם כתובות לחיוב מחוץ לישראל.

c. איננו מכבדים המחאות, מזומן, אשראי, שוברים, קופונים ו/או כל צורה אחרת של מטבע, תשלום או תמורה.

d. למען בטיחות הלקוחה, שם הלקוחה לחיוב והכתובת חייבים להיות תואמים לאלה של כרטיס החיוב המשמש לתשלום. בזמן ביצוע הזמנה, הלקוחה מצהירה שכל המידע הנמסר הוא נכון ומלא. אנו שומרים על זכותנו לבטל כל הזמנה שאינה עומדת בקריטריונים אלה.

e. כל מחזיקי כרטיסי החיוב נתונים לבדיקות אימות והרשאה בידי מנפיק כרטיס החיוב. אם מנפיק הכרטיס שבאמצעותו שילמה לקוחה מסרב להתיר, או אינו מתיר ביצוע תשלום לנו, מכל סיבה, בין מראש ובין לאחר תשלום, אנו לא נישא באחריות לכל עיכוב או אי-מסירה.

 

10. בירורים לגבי הזמנה

a. לקוחות בעלי חשבון יכולים לבדוק את מצב הזמנותיהם האחרונות באמצעות צפייה ב"חשבון שלי" זו הדרך הקלה והמהירה ביותר לקבל את המידע העדכני ביותר בנוגע להזמנותיהם של לקוחות. כאשר הלקוחה לוחצת על עמוד "החשבון שלי", היא תונחה להיכנס באמצעות כתובת הדוא"ל שלה, והסיסמה. עמוד "ההזמנות שלי" יספק ללקוחה מידע מפורט על הזמנתה הנוכחית ועל הזמנותיה הקודמות. לאחר משלוח הזמנה, יוצג מספר המעקב הרלוונטי, אם קיים

b. לעיתים אנו נדרשים לבטל הזמנה בצורה חלקית או מלאה בשל הנסיבות הבאות:

פריט/ים לא זמינים חוסר אפשרות לעבד את מידע התשלום אין אפשרות לשלוח לכתובת שנמסרה בוצעה הזמנה כפולה ביטול עקב בקשת לקוח הפרת תנאי ותניות האתר, או מדיניות הפרטיות או כל כללים אחרים החלים.

c. אם הזמנה מבוטלת, הלקוחה תקבל דוא"ל שיסביר את הסיבה לביטול. לקוחות לא יחוייבו עבור כל הזמנות שבוטלו. אם לקוחה מעוניינת לבצע הזמנה חדשה, או אם יש ללקוחה שאלות כלשהן על הזמנה שבוטלה, באפשרותה ליצור עמנו קשר במספר  03-5244020 או באמצעות הדוא"ל לכתובת הבאה:  info@glam42.co.il

 

11. משלוח

a. כל ההזמנות מטופלות ונשלחות בימי עסקים (ראשון עד חמישי, לא כולל ערבי חג וחג).

b. הזמנות שנקלטו במערכת עד השעה 12 בצהריים  יטופלו באותו יום עסקים, כל הזמנה שנקלטה במערכת לאחר השעה 12 בצהריים תטופל ביום העסקים הבא.

c. הזמנות שיקלטו בימים שישי או שבת  יטופלו רק יום ראשון העוקב.
שימו לב: על מנת לייעל את המשלוח אליכם, בעת הקניה באתר מומלץ לבחור משלוח לכתובת שבה הנכם נמצאים רוב יומכם - בעבודה, בבית או בכל כתובת אחרת לבחירתכם.

d. אין באפשרותנו לשלוח הזמנות לכתובת שהיא תא דואר.

e. הלקוחה תישא בדמי משלוח והם מצוינים בנפרד על גבי טופס ההזמנה ובחשבונית או תעודת המשלוח. אין דמי משלוח עבור רכישות מעל סכום שאנו עשויים להציג באתר האינטרנט ויכול להשתנות מעת לעת.

f. זמן מסירת המשלוח ללקוח עד 5 ימי עסקים (מיום העסקים בו נקלטה וטופלה ההזמנה) אלא אם נודיע ללקוחה, במסגרת התקופה האמורה, על כך שהמוצרים שהוזמנו (או חלקם) אינם זמינים, לרבות באופן זמני.

g. אזורי רמת הגולן, ישוביי ים המלח, יישובי הערבה ואילת - זמן המסירה עד 6 ימי עסקים (מיום העסקים בו נקלטה וטופלה ההזמנה)

h. אספקת מוצרים על ידי חלוקת משלוחים הנה בתחומי ישראל בלבד וכפופה לנגישות סבירה (תשתיות, הגבלות ביטחוניות וכיוצ"ב).

i. לא נהיה אחראים לכל נזק בגין איחור ו/או עיכוב שנגרמו כתוצאה מכוח עליון, צד שלישי ו/או נסיבות או אירועים שאינם בשליטתנו.

j. במקרים מסויימים, עפ"י שיקול דעתנו, המוצרים יועמדו לרשות הלקוחה לאיסוף במקום סמוך ומקובל, אשר יתואם עמה מראש.

 

12. זכות ביטול

a. לא ניתן לבטל או לבצע שינויים בהזמנה אלא לאחר קבלת מייל המאשר את ההזמנה . כל ביטול הזמנה יעשה באמצעות החזרת הפריטים כפי שמתואר בסעיף הבא:

b. אנו מחויבים להציע ללקוחות את מוצרי הקוסמטיקה הטובים ביותר שקיימים. על הלקוח/ה לבחון ולבדוק את תכולת החבילה המוזמנת בעת קבלתה. אם הלקוח/ה מוצא/ת שהמוצרים שקיבל/ה מאיתנו אינם עומדים בציפייה זו, נתונה ללקוח/ה זכות בהתאם לחוק לבטל את החוזה, מבלי לציין כל סיבה, תוך 14 (ארבעה עשר) ימים מתאריך קבלת המוצרים.

 
יש להחזיר את הפריטים לכתובת:
 גלאם 42
הסיבים 43 בניין C קומת קרקע 
פתח תקווה

כל שעלייך לעשות:
השבת המוצר למחסני החברה תהיה על חשבון הלקוח, למעט במקרים של אי התאמה או פגם במוצר. 

במידה שלקוח מעוניין לבטל את הזמנתו לאחר שהמוצר נשלח אליו, יוכל לעשות זאת באמצעות יצירת קשר טלפוני עם גלאם 42, תוך 14 יום מיום קבלת המוצר. במקרה זה, רק לאחר תאום מראש עם שרות הלקוחות וקבלת אישור הלקוח יוכל להחזיר את המוצר בכוחות עצמו או על חשבונו למשרדי גלאם 42.

החזרת המוצר תתבצע ע״י שליח בעלות של 50 שקלים 

תנאי לביטול הזמנה לגבי בשמים/מוצרי טיפוח ו/או איפור באריזה הנו שמירת האריזה בשלמותה, כולל הצלופן העוטף אותה. אם נפתחה אריזת המוצר לא ניתן לבטל את ההזמנה. 

תנאי לביטול הזמנה לגבי מוצרים המסופקים ללא אריזה הנו שלא נעשה כל שימוש (ולו המזערי ביותר) במוצר. 

על הלקוח לבדוק את המוצר מייד עם קבלתו. במידה שהלקוח קיבל את המוצר כשהוא פגום, או כאשר מפרט המוצר שונה מהמפרט שפורסם באתר, רשאי הלקוח לבטל את העסקה תוך 14 יום מיום קבלת המוצר, על-ידי הודעת ביטול באמצעות טופס צור קשר באתר תוך פירוט סיבת הביטול, בהתאם בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע"א-2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981"

  

14. החוק החל וסמכות שיפוט

a. על תנאי מכירה אלה חל החוק הישראלי ויש לפרש אותם בהתאם לחוקים הישראליים.

b. כל מחלוקות הנובעות מפרשנותם, מתוקפם ו/או מביצועם של תנאים ותניות אלה יהיו נתונות באופן בלעדי וייחודי לבית המשפט המוסמך בתל אביב - יפו, ישראל.

 

15. פרטי קשר

a. למידע ותמיכה על אודות מוצרים ושיטות הרכישה באמצעות אתר האינטרנט באפשרות הלקוחה ליצור עמנו קשר באמצעות משלוח דוא"ל אל:  info@glam42.co.il

טלפונית למספר  0523233801  בימים א-ה בשעות 9-17
 או באמצעות הדואר לכתובת הבאה:

שירות לקוחות גלאם 42 אונליין
 גלאם 42 בע"מ
הסיבים 43 בניין C קומת קרקע
 פתח תקווה

 

Contact